AMURA

AMURA LOGO 2
1088 1

Made in Italy

Projekt zrozený z talentu designérů Emanuela Gargana a Antona Cristella

passion

Loajalita a odvaha

Respekt k tradici se pojí s odvahou experimentovat s tvary i materiály

handcraft

Tradiční řemeslné zpracování

Křehká a autentická krása jižní Itálie

Jednotlivé prvky jsou přetvořené do jedinečných kusů nábytku tak, aby charakterizoval zemi původu, ze které přichází inspirace.
Jedinečný nábytek a bytové doplňky s čistými liniemi a pozoruhodnými tvary, to je Amura. Spojení starověkých řemesel z Altamury v Itálii a avantgardy vybrané skupiny designérů, výzkumníků a kreativců, jejichž cílem je oživovat interiéry, které pohladí smysly a vyvolají skutečné a působivé emoce.

Ložnice

Trojrozměrné a originální tvary probouzí k životu sérii stylových postelí, které se vyznačují minimalistickou elegancí a kvalitním řemeslným zpracováním. Ať už samostatně, nebo v kombinaci s dalšími doplňky z kolekce Amura, zpříjemňují čas strávený v harmonickém prostředí určeném nočnímu odpočinku.

Nábytek do obýváku

Komfortní pohovky Amura představují místo, kde se snoubí kulturní dědictví a inovativní prvky současného moderního designu. Každý kus je charakteristický sofistikovanými tvary a jemným materiálem. Kolekce luxusních křesel a otomanů pak vychází z autentické představy pohodlí a dosahuje nové úrovně estetického stylu.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.