ANTONIOLUPI

antoniolupi 1 svg
idea

Zakázková výroba

Komunikace s projektanty již od raných fází projektu

international

Politika expanze

Výrobce se podílí na velkých mezinárodních projektech

tuscany

Kořeny v Toskánsku

Ikonické koupelnové vybavení již od 50. let 20. století

Prostor vytvořený na míru pro péči o tělo i duši.
Koupelny tvořené s vášní, obohacené luxusním doplňkovým sortimentem. Antoniolupi přichází s nanejvýš elegantním a rafinovaným vzhledem každého jednotlivého kousku koupelnového vybavení. Design, který vám dovolí zkoumat složitý vztah mezi člověkem a přírodou, mezi jedinečným a opakovatelným.

Umyvadla

Tvary generující ideál absolutní krásy a zdůrazňující jedinečnost přírodního materiálu. Idea, která vyklíčila v mysli designérů a zhmotnila se díky technologickému vývoji a úrovni kvality současných výrobních procesů. To jsou zabudovaná i volně stojící umyvadla Antoniolupi, z mramoru či kompositního materiálu.

Vany

Pohodlné luxusní vany pro náročné. Dopřejte si komfortní odpočinek, který vaše tělo zaplaví přílivem nové energie. Volně stojící, zabudované či polozapuštěné varianty, vše v elegantním a kreativním provedení. Očista těla i ducha, která pohladí a uklidní vaši mysl.

Sprchové kouty

Sprchové kouty, které umocňují pocit relaxace a hrají na všechny smysly. Elegantní a funkční povrch z výjimečného materiálu, smysl pro styl a kreativita jsou tím, co odlišuje tyto sprchové kouty od jiných.

Sprchové baterie

K tradičnímu dešťovému poprašku ze sprchové baterie mohou být přidány další proudy, aby se využilo dokonalého promíchání vzduchu a vody. Tonizující a regenerační kaskáda, která polechtá vaše smysly.

Interiérové doplňky

Nekompromisní honba za krásou a kvalitou dělá ze všech produktů Antoniolupi něco výjimečného. Dokonalý designový krb je ideálním a bezpečným architektonickým prvkem, který ovládne jakýkoliv prostor. Své místo ve vašem srdci si najdou i zrcadlové skříňky, stylové lampy, radiátory, nástěnné koberce a další luxusní vybavení koupelny.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.