Realizace

Realizovali jsme stovky projektů pro privátní klientelu i developery

Zde je ukázka několika z nich pro vaši inspiraci.

Břevnov

Císařka

Světlý avšak příjemný interiér jsme vytvořili na Císařce. Díky krémovým tónům a pár klasickým prvkům je dům útulný a zároveň velmi luxusní. Kuchyň LEICHT kombinovaná s knihovnou chytře odděluje obývací pokoj od kuchyně a nabízí praktické úložné prostory z obou stran. Oběma místnostem dominují okázalé lustry. Ohromná luxusní sedačka Groundpiece s koženým stolkem a knihovnou od Flexform vytváří pohodlné místo pro večerní a víkendový relax či posezení u krbu s přáteli.

Developerské projekty

Divoká Šárka

Dlouhá

V tomto prostorném bytě v centru Prahy jsme navrhnovali dispozice, stavební prvky, koupelny a dveře. Dominantou hlavní koupelny je sprchový kout umístěný nezvykle uprostřed místnosti a jeho záda tvoří zrcadlo v rámu. Dalším zajímavým prvkem je vana v prostoru, kterou jsme posadili na schod pro lepší pohled z okna s výhledem na Pražský hrad. Celá koupelna působí velmi efektě, čistě a moderně.

Koupelna pro hosty je navržena v teplejších tónech. Zlatá a bílá mozaika dohromady s béžovými odstíny je nadčasová a luxusní kombinace. Všechny zařizovací předměty značky Antonio Lupi.

Dock

Interiér tohoto bytu je laděn do kombinace béžových odstínů se dřevy hněho-šedé barvy. Opakováním stejných provedení a barev jsme kuchyň designově propojili s obývacím pokojem. Celá místnost tak působí celistně a příjemně. Křeslo Santa Monica Lounge v petrolejové barvě dodává prostoru barevný nádech stejně jako barevné detaily na koberci. Místnosti dominuje lakovaná knihovna Wall system s osvětlenými vitrinami, které davají vyniknout umístěným sochám.

Knihovna Wall system, křeslo Santa Monica Lounge, sedací souprava Tribeca – vše od Poliform.
Kuchyň značky LEICHT v provedení matný lak a concrete.

Průhonice

Tuto zakázku v Průhonicích jsme realizovali už před šesti lety. Bylo úžasné fotit naši práci s takovým odstupem – znovu se procházet domem, vzpomínat, hodnotit, rekapitulovat. Zpětná vazba, kterou jsme dostali, nás moc potěšila a je pro nás inspirací, za kterou moc děkujeme!

Celý dům je navržen v moderním a čistém stylu, působí velmi vzdušně a jednoduše. Interiér laděný do kombinace bílých a hnědých odstínů zaručuje nadčasovost i to i díky vhodně vybraným kusům nábytku.

Kuchyň italské značky Varenna v provedení ořech / bílý lesk, sedací souprava Shanghai, chaise lounge u knihovny Shanghai, židle Creta, stůl Master Due, postel Onda – vše značky Poliform.

Smetanka

Staré město

Tento luxusní byt v centru Prahy je pro nás výsledkem hledání harmonie mezi modernou a tradicí. Stavební prvky starých domů – vysoké stropy s fabiony, rozetami, špaletová okna a stará kachlová kamna v kombinaci s moderním vybavením dodávají interiéru ojedinělou atmosféru a vzájemně se podtrhují. Je to historie, která nabízí veškerý komfort nynější doby. To nejlepší z dob minulých i současných dohromady.

Sedací soupravy a křesla Shanghai, poufy Play, komody Teia, židle Creta Due, jídelní stůl Dolmen Due, postel Teo, noční stolky Teo – vše značky Poliform

Žebrák

Dům navržený v útulném belgickém stylu. Kuchyň je spojením luxusní značky LEICHT se zakázkovou truhlářskou výrobou. Do dětských pokojů jsme navrhli dveře s krásným monogramem. Dominantní kachlová kamna dotvářejí atmosféru, především v zimě. Vše doladěno, včetně hrnků na čaj. Společně s majiteli jsme vytvořili krásné místo pro život, opravdový domov. A na to jsme moc pyšní!

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.