LUALDI

lualdi logo
since 1960

Počátky v roce 1960

Carlo Lualdi založil první truhlářskou dílnu v Magentě

1088

Ambasador italského designu

Podílí se na projektech po celém světě

door

Revoluce ve výrobě dveří

Pokročilé systémy, které daly stěnám zcela nový význam

Dveře této značky dodají šmrnc každému interiéru.
Luxus a důraz na detail. Originální a vysoce moderní dveře Lualdi od italského výrobce jsou navrhovány předními italskými návrháři. Nabízí originální tvary a umožňují výběr z mnoha povrchových úprav, ať už se vaše preference týkají správného odstínu, dýh či materiálu.

Klasické dveře

Unikátní a špičkové typy klasických dveří Lualdi jsou vhodné do bytů, hotelů i komerčních prostor. Jsou charakteristické originálním a netradičním zhotovením, které potěší jak svým nápaditým technickým řešením, tak perfektním designem.

Pivotové dveře

Dveře budoucnosti zaručující nejvyšší komfort. Jedinečný systém pivotových dveří splňuje všechna kritéria moderního designu. Interiérové otočné dveře dodávají prostoru smysl pro design a vytvářejí jasné oddělení mezi jednotlivými místnostmi. Atraktivní alternativa k otočným dveřím s excentricky umístěnou stylovou osou otáčení.

Dveře bez rámu

Moderní bezrámové dveře Lualdi pomáhají vytvářet plynulejší prostory v jakémkoli kontextu. Luxusní dveře, které spojují prostředí bez přítomnosti jakéhokoli rámu, jsou ideální pro interiérový design minimalistických prostor.

Dřevěné posuvné systémy

Plynulé rozdělení prostoru s dřevěným povrchem a posuvnými panely. Dveře, které se harmonicky integrují s architekturou prostředí. Vizuální lehkost a kontinuita interiéru. Systémy vytváří dokonalá řešení šitá na míru, aby charakterizovala styl domácího i pracovního prostoru.

Skleněné posuvné systémy

Nadčasové interiérové dveře, které prosvětlí a provzdušní vaše dny. Opticky zvětšují prostory a přináší moderní design. Skleněné dveře představují moderní dekorační prvek, jsou však i funkční složkou každého domova.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.