Leicht

leicht
made in germany min

Made in Germany​

Založeno v roce 1928 jako rodinná firma

global network

Ve více než 55 zemích

Kuchyně značky LEICHT jsou doma po celém světě

862 8620868 german design award 2019 1

German design award

Jméno LEICHT je synonymum prvotřídní kuchyně

Nadčasová elegance, kvalitní materiály, individualismus, inovace, funkčnost.

Značku LEICHT zosobňuje spousta slov. Především však reprezentuje výjimečný životní styl v souladu s interiérovým designem, který dělá z domova místo plné jedinečných okamžiků. S kuchyní v jeho samotném centru, kde zažijí požitek všechny vaše smysly.

Moderní kuchyně

Rychle se měnící způsob života si od interiérového designu žádá velkou míru inovace a individuality.

Součástí identity výrobce kuchyní LEICHT je odpovídat na trendy svým vlastním unikátním stylem. Elegance a exkluzivní přírodní materiály se skloubí s praktičností. 

Představujeme vám zosobnění životního stylu, kde každý detail je navrhnutý s vědomím, že kuchyň nám má přinést především potěšení z jídla.

Tradiční kuchyně

Moderní materiály a výrobní postupy přicházejí, nadčasová elegance a hodnoty přetrvávají.

Tradiční kuchyně značky LEICHT představují nezávislost na rychle se měnících trendech, autenticitu, harmonii a řemeslnou zručnost. Vlastnosti, které dokážou ocenit pouze lidé s vytříbeným vkusem, kteří neradi dělají kompromisy okolo srdce každého domova. Kuchyně.

Úložné systémy do kuchyní

Udržet pořádek a systém nebylo nikdy jednodušší a elegantnější. LEICHT navrhuje úložné systémy do kuchyní s extrémní péčí o každý detail i kvalitu.

Vymyšleno tak, aby bylo při vaření vše po ruce, a to napříč širokou škálou zásuvek, skříněk, příborníků, polic a samozřejmě také materiálů, kterých se budete rádi dotýkat.

Šatny

LEICHT dává prostor i další stránce vašeho nápaditého já, oblečení. Jejich šatní skříně jsou vyrobené z kvalitních přírodních materiálů, elegantní a vysoce praktické.

Nenápadné ale nepostradatelné vychytávky, odolné tenké profily a skleněné vitríny nebo promyšlené osvětlení vám pomohou najít ten správný styl do každého dne.

Technické skříně

LEICHT je důkazem, že i domácí náčiní a spotřebiče mohou být uloženy elegantně. Díky promyšlenému uspořádání skříní a polic jsou tito praktičtí pomocníci dobře schovaní, ale zároveň vždy po ruce.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.