ZANAT

zanat logo
certification

UNESCO certifikát

Technika dřevořezby zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO

social services

Rodinný podnik se čtyřgenerační tradicí

Jedinečné ručně vyřezávané detaily jako základní aspekt značky Zanat

wood carving

Renesance řezbářství

Značka, která inspiruje mladé umělce a studenty designu

Nábytek je vyráběn z přírodních a obnovitelných materiálů bosenských lesů, které jsou jedny z nejhojnějších v Evropě.

Zanat – tradice a originalita z Bosny – už po staletí používá starodávnou dřevořezbářskou techniku ​​k vytvoření moderního nábytku a dekorativních předmětů, které jsou přiváděny na svět za spolupráce s renomovanými mezinárodními designéry.

Jídelna

Jídelna představuje místo, kde bývá nasycena duše i tělo. Jídelní stoly vás ohromí svým řemeslným zpracováním a podtrhnou přepychové pojetí vašeho elegantního příbytku. Originální design a prvotřídní zpracování od tradičního bosenského výrobce jsou zárukou prvotřídní kvality.

Konferenční a konzolové stolky

Kolekce originálních stolků z ručně vyřezávaného masivního dřeva a foukaného skla ve vás vyvolá skutečné spojení s atmosférou prostoru. Jedinečný nábytek, který je pečlivě řemeslně přetvořený do rafinovaných sochařských objektů.

Bytové doplňky

Zanat si zamilujete i díky bytovým doplňkům, které kombinují unikátní design s ručními výrobními technikami. Na doplňcích, jako jsou například zrcadla, misky, lampy či svícny, plně vyniká řemeslná zručnost designérů značky Zanat v technikách originálního ručního řezbářství.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.