cc-TAPIS

cc tapis
customize

Zakázková výroba

Široká nabídka vzorků a materiálů

magic carpet

Kobercům se meze nekladou

Jakýkoliv tvar, jakýkoliv materiál a jakákoliv velikost

reliability

Špičkové a unikátní produkty

Tříměsíční výrobní doba přináší příběh nestárnoucí kultury

Každý z koberců CC-TAPIS je jedinečný.
Italská značka současných vázaných koberců, které vznikají v Nepálu v rukou zkušených tibetských tkalců. V roce 2011 se sídlo společnosti přestěhovalo do Milána, odkud operuje tým designérů a inovuje dílo prostřednictvím nového přístupu k tradičním metodám. Hluboký respekt k materiálům a přírodě se odráží v ekologickém výrobním přístupu podniku – od ručního předení nejměkčí himalájské vlny až po použití čištěné dešťové vody k praní prádla.

Luxusní koberce

Ať už chcete oživit prostor svého butiku, podniku, kancelářského prostranství, jachty či hotelu, máte na výběr z celé řady koberců různé velikosti i tvarů. Kvalitní textilie je vyrobená z recyklovatelných tkanin a koberce jsou po staletí vytvářeny stejným způsobem. Jedná se o řemeslný proces bohatý na kulturu a tradice.

Nástěnné koberce

Dekorativní koberce, které představují místo, kde se setkávají nové nápady, inspirace a experimenty. Ručně vyráběné koberce spojují kreativní vize designérů do ucelených příběhů, které interpretují řemeslné techniky a tradiční zpracování himálajské vlny. Oživí prostor a umocní jeho ojedinělou atmosféru.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.