RÜCKL

ruckl logo 1638434548 1
glass

1846 – první sklárna Rückl v Nižboru

Synonymum prvotřídního broušeného křišťálu

handcraft

Ruční výroba

Ověřené tradiční sklářské postupy

Made in Czech Republic

Renesance českého broušeného křišťálu

Unikátní současný design

Rückl píše příběhy křišťálových produktů.
Ušlechtilá krása českého ručně foukaného a broušeného křišťálu s jedinečným designem a nejvyšší řemeslnou kvalitou, to vše přináší rodinná sklárna Rückl. Pod dohledem jejich nižborských mistrů se sklářská surovina přetváří v dokonalý produkt. Technika ruční malby představuje tradiční um, který dodává výrobkům nezaměnitelný charakter.

Křišťálové sklenice

Současný design a pastelové odstíny křišťálu. Sklenice představují základní prvek jakéhokoli stolování. Ať už zvolíte celý servis, nebo samostatné designové kousky, vybírat můžete z produktů s tradičními propracovanými vzory i s moderním designem z řady Contemporary.

Karafy

Jedinečná kombinace tradičních i současných brusů. Křišťálové karafy značky Rückl jsou oživeny škálou jemných barevných odstínů. Opojné nádoby na vodu i víno, včetně dekantérů na destiláty.

Džbány

Elegantní doplňky každého jídelního servisu, které by neměly chybět v žádné vybrané domácnosti. Tradiční dekory a elegantní tvarosloví. Vkusné džbány různých ozdobných ornamentů a objemů z kolekcí Rudolph II., Charles IV. a Maria Theresa.

Nápojové sety

Nápojové sety se stanou středem pozornosti každé společnosti. Kombinace stejného brusu sklenic s dekantéry a karafami z ručně foukaného a broušeného křišťálu dodají stolování na důležitosti a oslní každého hosta. Ukažte všem, že oplýváte jedinečným vkusem.

Křišťálové doplňky

Objevte krásu ručně broušených křišťálových váz, mís, svícnů a šperkovnic, a dodejte vašemu interiéru čisté prvky noblesy. Originální křišťálové doplňky značky Rückl si zamilujete.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.