Karman

karman logo nero 1
1088 1

Made in Italy

Vyrobeno kompletně ve světové kolébce designu

date 2005

Založeno v roce 2005

Ve městě Fossombrone, v srdci regionu Marche

magic

Magická světla

Lídr v používání nekonvenčních materiálů a stylů

Každé místo, každý pokoj a každý dům si totiž zaslouží jedinečnou atmosféru a schopnost ohromit a okouzlit všechny, kdo je navštíví.

Každé světlo má své unikátní vyjádření. Svět společnosti Karman se točí okolo svobody, experimentu a boření stereotypů. S grácií propojují tradiční a moderní přístup, z nichž dokáží vytáhnout a zvýraznit aspekty, které nám dosud zůstávaly skryté.

Závěsná světla

Váhu lustru není dobré podcenit. Jak prakticky, tak koncepčně. Tyto velkolepé designové kousky se totiž podílí zásadní měrou na atmosféře v místnosti. Ideální šance sáhnout po uměleckém kousku, který může být vyroben i z těžších materiálů a svou dominantní přirozeností rozjasní místnost ve velkolepém stylu.

Nástěnná světla

Sami o pozornost nestojí, avšak umně dokáží navést zrak tím správným směrem. Nástěnná světla jsou nenápadní pomocníci, kteří dokáží v místnosti rozehrát zajímavou světelnou hru, opticky rozdělit velkou plochu či efektně zvýraznit obraz, sochu nebo něco tak prostého, jako je zrcadlo v koupelně.

Originální světla

Odvaha a nespoutanost v ryzí podobě. Značka Karman je známá svými surrealistickým a nekonvenčním přístupem, díky kterému spatřily světlo světa hravé kolekce, kde se inovační řemeslné postupy skloubí s inspirací z přírody, živočišné říše či s netypickými předměty, u nichž by vás nikdy nenapadlo, že takto může vypadat svítidlo.

Venkovní světla

Obohaťte atmosféru vaší zahrady jedinečnými dekoracemi a světelným podkresem. Design venkovních svítidel Karman dokáží skvěle sekundovat exotickým rostlinám i nábytku na terase, zároveň jsou praktická a vysoce odolná proti vrtochům přírody. Umí zvýraznit ty správné rysy vašeho domu a jsou věrným průvodcem i společníkem do dlouhých nocí.

Napište nám

Máte doplňující otázky nebo se chcete domluvit na spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.